Panele Ankietowe

Carrefour Satysfakcja – wypełnij ankietę i zgarnij 5 zł.

Panel jest złożony z Klientów sklepów Carrefour, którzy dzielą się swoimi opiniami wypełniając ankiety, do których dostają zaproszenie na podany w czasie rekrutacji adres e-mail. Każdy użytkownik Panelu posiada własne konto i login do Panelu na stronie satysfakcja.carrefour.pl. Ankiety dotyczą zadowolenia z zakupów w sklepach sieci Carrefour oraz preferencji zakupowych klientów.

(link do serwisu)

Przy każdej ankiecie, do której dostaniesz zaproszenie, otrzymasz informację ile punktów możesz za nią dostać. Każde 100 punktów to wartość 5 zł w e-Bonie.

Pamiętaj! Okres ważności e-Bonu rozpoczyna się następnego dnia po wydaniu go Użytkownikowi, a kończy 30 dni od daty jego wydania Użytkownikowi.

Zapoznaj się z informacjami PROGRAMU PUNKTOWEGO (czyli jak to działa z tymi bonami)

(Konto po zalogowaniu)

W Sklepach Carrefour możliwa jest wymiana maksymalnie 5 e-Kuponów podczas jednej transakcji w ciągu jednego dnia.

8 komentarzy do “Carrefour Satysfakcja – wypełnij ankietę i zgarnij 5 zł.

  • Bardzo dobry supermarket,wszystko można w nim kupić,na każdym towarze są ceny.Towar ładnie powykladany,towar świeży.Mam kartę seniora,zawsze to taniej.Jes o.k pozdrawiam serdecznie!

    Odpowiedz
  • Coraz bardziej przekonuje się do zakupów w carrefour. Jest dużo promocji, miła obsługa , porządek w sklepie, szeroki asortyment. Polecam.

    Odpowiedz
  • Carrefour to miejsce w którym idę na zakupy i powiem szczerze pracownicy są tam super mili zachęcam was rub zakupy w Carrefour.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *