Panele Ankietowe

Manulo – panel badawczy z… kotem?

MANULO jest internetowym panelem umożliwiającym zarejestrowanym Użytkownikom uczestnictwo w badaniach opinii publicznej. Właścicielem panelu jest firma Openfield. Rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa i za korzystanie z Manulo również nie poniesiesz żadnych kosztów.

Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, która najpóźniej w dniu rejestracji ukończyła 18 lat oraz posiada miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

(link do serwisu)

Aby dokonać rejestracji przejdź do zakładki rejestracja, podaj swój adres e-mail, wpisz dwukrotnie hasło i zaakceptuj regulamin, a następnie kliknij w przycisk „Zarejestruj się”. Od Zespołu otrzymasz e-maila z prośbą o potwierdzenie adresu ( koniecznie sprawdź folder SPAM). Po potwierdzeniu adresu Twoje konto będzie aktywne.

(konto po zalogowaniu)

Krótkie wyjaśnienie menu (po lewej):

  • Dashboard – strona główna.
  • Konkursy – miejsce gdzie wymienisz punkty na złotówki.
  • Konto – tu wypełnisz dane osobowe i ankiety profilowe.

Jeśli chodzi o nagrody to do wyboru mamy przelew bankowy 50 zł (500pkt) i 100 zł (1000pkt). W związku z tym, że otrzymane 50 zł lub 100 zł jest nagrodą w konkursie, nie musisz rozliczać się z otrzymanej od Manulo nagrody. Organizator odprowadzi podatek od nagrody w wysokości 11,11%, wypłacanej użytkownikom panelu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego. Oznacza to, że z przelewów od Manulo nie musisz się w żaden sposób rozliczać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *