Agencje badawcze

Syno International – przyjazna firma.

Firma Syno Poland została założona w 2017 r. jako polskie biuro Syno International. Dostarcza dane konsumenckie (CDaaS), rozwiązania i narzędzia dla firm działających w obszarze badań marketingowych, badań rynku, badań społecznych oraz marketingu cyfrowego. Szybko się rozwija i otwiera nowe biura w Europie i Azji aby pomóc firmom jeszcze lepiej zrozumieć ich klientów.

Produkty:

  • SynoManager – kompleksowa platforma do zarządzania projektami badawczymi.
  • SynoTool – dzięki SynoTool możesz swobodnie przeprowadzać ankiety z tysiącami respondentów.
  • SynoAnswers – to produkt, w którym poszczególne pytania z różnych firm i organizacji są łączone w ankiety o idealnej długości.
  • SynoLibrary – umożliwia łączenie różnych źródeł danych, takich jak dane o respondentach, dane ankietowe i dane profilu w celu dalszego przetwarzania i analizy.
  • SynoPanel – panel ankietowy, pozwala skutecznie i systematycznie tworzyć badania.
  • SynoAudience – to niezawodny produkt danych, który wykorzystuje samodzielnie zgłoszone informacje o konsumentach.

System firmy zapewnia dostęp do ponad 100 milionów respondentów w 150 krajach. Sprawi to że szybko zrozumiesz lokalne i międzynarodowe potrzeby, ponadto poznasz preferencje konsumentów i lepiej odkryjesz swój rynek.

Firma ułatwia zbieranie cennych informacji o swoich odbiorcach dzięki rozwiązaniu cookie-tracking. W pełni zgodny z RODO. Rozwiązanie to ułatwia sprawdzenie dokładnego profilu swoich klientów.

KONTAKT:

tel: +48 607 795 809

lzi@synoint.com

ul. Ryżowa 49, 02-495 Warszawa, Poland

Panel ankietowy należący do Syno International:

Syno Media Panel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *