Panele Ankietowe

askGfK – zarabiaj punkty, wybieraj nagrody

Aby zostać uczestnikiem Klubu GfK i brać udział w badaniach trzeba dostać zaproszenie z linkiem do formularza rejestracyjnego, który musi być wypełniony dokładnie i zgodnie z prawdą.

(link do serwisu)

Link rejestracyjny: TU

W Klubie GfK nie mogą uczestniczyć osoby:

  • poniżej szesnastego roku życia
  • zajmujące się zawodowo badaniami rynku, a także ich krewni
  • posiadające stałe miejsce zamieszkania poza granicami Polski
(strona główna serwisu)

askGfK to grupa zarejestrowanych użytkowników internetu, która zgodziła się brać regularny udział w badaniach dotyczących zachowań rynkowych. Wyniki tych badań są wykorzystywane zarówno w celach naukowych, jak i marketingowych. Dane osobowe i demograficzne uczestników panelu są przechowywane na zabezpieczonym serwerze i nigdy nie są udostępniane osobom trzecim bez zgody Uczestnika.

askGfK to serwis, który zbiera dane ankietowe od uczestników Klubu GfK, którzy biorą udział w przeprowadzanych przez panel badaniach marketingu i opinii publicznej. Czego można się spodziewać? Sporo ankiet, ogromny wybór nagród: wpłaty na konto, bony rabatowe, doładowania telefonu i nagrody rzeczowe.

Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu internetowym wysyłany jest mailem. Dlatego musimy podać działający adres email, przez który będzie możliwość kontaktu i który jest jednocześnie loginem.

Częstotliwość otrzymywania zaproszeń zależy od tego, jak często askGfK będzie przeprowadzać badania. Zawsze większe szanse mają osoby, które podały swój PESEL choć jego brak nie wyklucza z badań.

Na co zwracamy uwagę po rejestracji?

Klikamy na “Mój profil” następnie “Informacje profilowe” – w tym miejscu wypełniamy Nasz profil.

Klikamy na “Mój profil” następnie “Moje dane osobowe” – sprawdzamy Nasze dane i je uzupełniamy/poprawiamy.

W serwisie jest możliwość zapraszania znajomych i w ciągu miesiąca możemy wysłać 20 zaproszeń, za każdą osobę która poprawnie się zarejestruje otrzymamy 42 pkt.

Z nagród mamy do wyboru:

Zainteresowanym mogę wysłać zaproszenie proszę o wysłanie wiadomości na adres:

zarobnaankietach@gmail.com

z dopiskiem

“askGfK”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *