Panele Ankietowe

Badanie Opinii

Badanie-Opinii.pl to serwis należący do firmy badawczej Biostat Sp. Z o.o. Działają na rynku już od ponad 10 lat. Firma świadczy w tym czasie usługi m.in. z zakresu badań rynkowych, marketingowych oraz badań opinii społecznej. W związku ze sporym zapotrzebowaniem ze strony  klientów, postanowili rozszerzyć dotychczasową ofertę o badania za pośrednictwem internetowego panelu płatnych ankiet.

Badanie Opinii
(Link do serwisu)

Nasze opinie stanowią niezwykle cenną informację dla klientów serwisu Badania-Opinii, którzy za sprawą ich pozyskania mogą udoskonalać własne produkty. Wyniki badań służą im również do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na rynek.

(strona główna serwisu)

Po aktywacji Waszego konta (e-mail) i zalogowaniu w serwisie bierzemy się od razu za ankiety profilowe (1) oraz za wypełnianie danych w Profilu – nie trzeba podawać numeru telefonu. Będąc użytkownikiem serwisu możemy zapraszać znajomych, niestety nie wyszukałem czy za zaproszenia dostajemy punkty jeżeli coś znajdę dam znać. Wypłaty nagród realizowane są na konto bankowe 1000 punktów = 50zł.

(Nasz Profil po zalogowaniu)

Serwis ankietowy Badanie Opinii należy do agencji badawczej Biostat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *