Panele Ankietowe

GeniusOpinion – wypełniaj ankiety i zarabiaj.

GeniusOpinion to firmanależąca do grupy Cint. Serwis na pewno wypłacalny ale znając grupę Cint to na wypłatę trzeba będzie długo zbierać. Firma doskonale zna realia rynkowe i świetnie się w nich odnajduje – dlatego wszystkie ankiety przeprowadzane są za pośrednictwem internetu, a respondenci pozyskiwani spośród szerokiego grona internautów.

GeniusOpinion
(link do serwisu)

Grupy badawcze dobierane są z uwzględnieniem wymogów konkretnego badania, a uczestniczących w nich respondentów wynagradzają za każdą wypełnioną ankietę. Konsumenci mogą bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań zgłosić się poprzez rejestrację w panelu do udziału w odpłatnych badaniach. Wszystkie ankiety przeprowadzane są przez internet, a do ich wypełnienia może zostać użyte dowolne urządzenie z dostępem do Sieci.

Ważne informacje:

  • Serwis gwarantuje pełne bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, które przetwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów. 
  • Panel  zgodny jest ze standardami ESOMAR, MRS, CASRO, MRA, ARF, MRIA, AMA oraz AMSRO. 
  • Twoje odpowiedzi, wraz z odpowiedziami innych uczestników badania, zostają poddane anonimowej analizie. 
  • W dowolnym momencie możesz także usunąć swój profil z naszego panelu badawczego.

W GeniusOpinion zajmują się budowaniem i udostępnianiem profesjonalnych paneli badawczych. Pomagają agencjom marketingowym specjalizującym się w badaniach opinii publicznej tworzyć oraz przeprowadzać ankiety dotyczące produktów i usług. Działania firmy mają zasięg globalny. GeniusOpinion.com dysponuje bazą klientów i użytkowników działających w 14 krajach świata!

GeniusOpinion spółpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi, zaufanymi firmami, dlatego masz pewność, że za czas poświęcony na wypełnienie ankiety za pośrednictwem panelu otrzymasz wynagrodzenie. Rejestrując się i regularnie wypełniając ankiety, masz prawo do gwarantowanych zarobków. Firma wypłaci je, gdy na Twoim koncie w serwisie zbierze się kwota minimum 40 złotych.

Wynagrodzenie:

  • 40 zł na PayPal,
  • 30 zł na GCodes,

Wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego na wypełnianie ankiet. Jest ono obliczane zgodnie ze stawką w przybliżeniu 12-20 złotych za godzinę. Im więcej ankiet uda Ci się wypełnić, tym większa będzie gratyfikacja pieniężna.

W razie problemów z serwisem (wypłaty/pytania) można pisać  na info@geniusopinion.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *