Panele Ankietowe

Klub Kantar – nowy IBIS!

Jak pewnie wiecie dawny IBIS zmienił się (na lepsze) i od 17.12.2018 roku serwis zmienił wygląd i nazwę na Klub Kantar. Panel badawczy Klub Kantar to społeczność ludzi, która wyraziła chęć dzielenia się swoimi opiniami poprzez wypełnianie płatnych ankiet online. 

(link do serwisu)

Panel badawczy Klub Kantar jest własnością firmy Kantar Polska, lidera na rynku badań marketingowych i społecznych w Polsce.

Uczestnikiem może być osoba fizyczna, posiadająca pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która ukończyła 16 rok życia lub ukończyła 15 rok życia i otrzymała zgodę rodzica lub opiekuna na udział w Klubie Kantar.

(strona główna)

Aby zostać uczestnikiem (nowym) Klubu Kantar należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny oraz podać nr telefonu (jedynie w celu weryfikacji).

Punktowanie badań podobnie jak w poprzedniej wersji czyli od 50 do nawet 600 i więcej, w zależności od długości badania.

(konto po zalogowaniu)

Wszystkie dostępne nagrody można obejrzeć na stronie panelu, po zalogowaniu się na indywidualne konto panelowe. Obecnie są to: 

  • przelew pieniężny 32zł od 1000pkt, 
  • karta podarunkowa Empik 40zł od 1000pkt,
  • doładowanie telefonu 20,25,50zł od 500pkt (20zł).
(dostępny katalog nagród)

Czas oczekiwania zależy od rodzaju nagrody. Kody podarunkowe Empik oraz doładowania telefonu są realizowane w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia, przelewy pieniężne są realizowane w ciągu 28 dni. Księgowość Kantar Polska realizuje przelewy pieniężne dwa razy w miesiącu (około 1 i 15 dnia każdego miesiąca).


Ostatnio zamówiłem bon do Empik 40zł – realizacja nagrody instant 🙂

Klub Kantar należy do agencji badawczej:

Kantar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *