Panele Ankietowe

Panel Badawczy Ariadna – ogrom nagród!

(link do serwisu)

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, czyli miejsce gdzie zbierane są opinie Polaków na różne tematy dotyczące codziennego życia (telefonia, TV, usługi bankowe itp.). Zostając uczestnikami serwisu będziemy odpowiadać na pytania w kwestiach społecznych, konsumenckich oraz ocenimy produkty i usługi.

(Strona główna)

Każdy uczestnik serwisu będzie otrzymywał na adres e-mail zaproszenia do ankiet internetowych. W zamian otrzymamy punkty (ilość punktów zależna od długości ankiety), które wymienimy na nagrody rzeczowe (LISTA NAGRÓD). Zamówione nagrody dotrą do Nas za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na koszt serwisu Ariadna

W panelu Ariadna może zarejestrować się osoba która:

  • ukończyła 14 lat ( do 18lat niezbędna zgoda rodzica/opiekuna ),
  • zamieszkuje na terenie Polski,

Wszelkie informacje o Nas są objęte całkowitą poufnością. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz zgodnie z kodeksem etycznym ESOMAR czyli Europejskiego Stowarzyszenia Badaczy Opinii Publicznej i Rynku. Odpowiedzi z ankiet są analizowane z zachowaniem pełnej anonimowości, a wyniki są prezentowane wyłącznie w formie zestawień statystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *