Panele Ankietowe

Surveyo24 – wszystkie ankiety w jednym miejscu

Surveyo24 to międzynarodowy serwis, który pomaga agencjom marketingowym specjalizującym się w badaniach opinii publicznej tworzyć oraz przeprowadzać ankiety dotyczące różnych produktów i usług. 

(link do serwisu)

Serwis Surveyo24 ma zasięg globalny, oferuje Nam ankiety od pięciu największych dostawców w jednym miejscu. Jeżeli obawiasz się o  Twoje dane osobowe w Surveyo24 dbają o ich bezpieczeństwo z najwyższymi standardami (ESOMAR, MRS, CASRO, MRA, ARF, MRIA, AMA oraz AMSRO).

Co charakteryzuje Surveyo24?  Ankiety dopasowane są do profilu użytkownika. Po podaniu roku urodzenia, płci i kodu pocztowego wyświetlane są tylko te ankiety, do których użytkownik ma szansę się zakwalifikować. Mamy również przedstawione prawdopodobieństwo zakwalifikowania się do ankiety oraz liczbę punktów za pomyślne ukończenie. Na tej podstawie respondent może sam określić czy chce brać udział w badaniu. Czy wszystkie ankiety będą dla mnie dostępne za każdym razem gdy się zaloguję? Należy pamiętać, że nie zawsze ankiety są dostępne dla respondentów (podobnie jak w innych serwisach ankietowych). W danym momencie mogą być tylko projekty np. dla kobiet a respondent jest mężczyzną. Dlatego im częściej będziemy odwiedzać surveyo24 tym większe szanse na upolowanie ankiety. W ciągu kilku najbliższych tygodni serwis wprowadzi ulepszoną notyfikację via email o nowych ankietach. Serwis oferuje również system poleceń, po utworzeniu konta mamy dostęp do własnego linku referencyjnego oraz listy wypełnionych ankiet przez osoby polecone.
Uzbierane punkty wymienimy w serwisie:

(link do serwisu gdzie wymienimy uzbierane punkty)

Najważniejsze, w synorewards.com logujemy się za pomocą tego samego adresu e-mail i hasła, których użyliśmy w Surveyo24.
Punkty wymienimy na:

  • 5 USD PayPal – 500pkt
  • Wirtualna karta przedpłacona Visa 5 USD – 500pkt
  • Karta upominkowa Zalando 25 zł – 750pkt
  • Kupon do Amazon 3 EUR – 300pkt
  • Karta podarunkowa American Eagle 10 USD – 1000pkt
  • e-karta do gier na Facebooka 5 USD – 500pkt
  • Karta podarunkowa Hotels.com 10 USD – 1000pkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *