Panele Ankietowe

Answeo – nowość!

Czas na przedstawienie nowego serwisu Answeo, serwis ten oferuje zarobek na ankietach jak również studencką wymianę badań.

(link do serwisu)

Ważne informacje podczas rejestracji:

 1. Podczas rejestracji wybieramy konto prywatne.
 2. Wypełniamy ankiety proponowane przez serwis i zdobywamy $.
 3. Oceniamy i komentujemy ankiety.
 4. Wypłacamy zebrane pieniądze – od 5$.
(strona główna)

Strona posiada dwie wersje językowe Polski i Angielski. Ciekawą opcją jest możliwość zapraszania znajomych – piszą że można zarobić 2% od wypełnionej ankiety przez osobę zaproszoną.

Wypłaty w serwisie od 5$ i środki ważne są tylko 356 dni (dlaczego tylko tyle? nikt nie lubi gdy pieniądze przepadają…). Ponadto po każdej zakończonej ankiecie mażemy przekazać część kwoty za badanie na cele charytatywne.

Najważniejsza informacja:
Na ankiety trzeba polować podobnie jak w prolific, badania bywają dostępne bezpośrednio na stronie. W moim przypadku zalogowałem się do serwisu sprawdzić czy coś się tam dzieje i załapałem się do ankiety wpadło 0,10$ ale… zaproszenia w mailu nie miałem

2 komentarze do “Answeo – nowość!

 • Strona nie da się otworzyć, program antywirusowy blokuje: “Ta witryna jest niebezpieczna
  Ta witryna internetowa została oznaczona jako phishingowa. Phishing to próba kradzieży informacji poufnych, takich jak hasła, numery kart kredytowych itd.”

  Odpowiedz
  • Czyli coś chwilowo dzieje się na ich serwerach, wcześniej co jakiś czas wpadała ankieta i dobrze płacili 🙂 z czasem zobaczymy co się stało…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *